Doniczki i donice – 67 pomysłów na wystrój wnętrz

sadzarki Crepe Víctor-Carrasco-Systemtronic
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 1/68


Donice i donice na zewnątrz są dostępne w wielu różnych stylach - materiał, kolor, rozmiar i kształt różnią się, dzięki czemu rośliny są doskonale zorganizowane w harmonijne kompozycje. Garnki i projekt sadzarki współcześni podkreślają indywidualność, zachowując przy tym praktyczność. Jeśli szukasz idealnego projektu na przestrzeń zewnętrzną, możemy Ci pomóc. Zbudowaliśmy 67 różnych modeli nowoczesnych pojemników na rośliny, zaprojektowanych przez najbardziej renomowane marki na świecie. Zobacz nasze piękne propozycje!

Zaprojektuj donice, które wydają się kołysać

projektowanie zewnętrzne plantatorów-Balance-by-Ingo-Fitzel-for-Eternit
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 2/68

Jeśli jest to artystyczna koncepcja przestrzeni zewnętrznej, której szukasz, jesteś we właściwym miejscu. Zbadaj doniczki "Balance" zaprojektowane przez Ingo Fitzela dla Eternit na powyższym zdjęciu! Warianty kompozycji są nieskończone.

Fioletowy, fioletowy i liliowy to tylko niektóre z pięknych kolorów do wyboru

design-kwiat-współczesny fioletowy lilas-
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 3/68

Wybierz zewnętrzne pojemniki o atrakcyjnych, odważnych kolorach, aby kontrastować z otoczeniem. Czy to głębokie czerwone, limonkowe lub jabłkowe, czy nawet pomarańczowe, wybór zależy od reszty Twojego otoczenia i efektu, którego szukasz.

Jeśli żywe kolory nie są Twoim gatunkiem, wybierz zaskakującą formę

kwiat-design-modern-biały kształt owalny
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 4/68


Jeśli jasne kolory nie są twoją filiżanką herbaty, sugerujemy wybór błyszczącego białego, metalicznego antracytu lub czarnego - wybierz swoje ulubione kolory w odcieniach, które można z łatwością łączyć ze sobą. drugiego.

Zaprojektuj donice, które dopełniają wygląd mebli ogrodowych

Projektant ogrodzeń Fence-Raffaella-Mangiarotti-Serralunga
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 5/68

Linki sponsorowane

Nowoczesne donice i donice projektowe stały się czymś więcej niż pojemnikami na rośliny. Podobnie jak w przypadku sadzarki "Fence" za pośrednictwem Raffaella Mangiarotti, zaprojektowanej dla włoskiej firmy Serralunga (na powyższym obrazku), stanowi ona uzupełnienie mebli. Oprócz tego, że są łatwe w czyszczeniu, przyjazne dla środowiska, odporne na promieniowanie UV, ciepło i mróz, nadające się do recyklingu, niełamliwe i inne "przyjazne", które przychodzą Ci na myśl, niektóre z nowych modeli posiadają niezrównane atrakcje.

Plantatorzy i plantatorzy - kompaktowy pomysł na sukulenty

garnki roślin kwiatowych-design-Idea-soczyste
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 6/68


Donice z oświetleniem zintegrowanym są prawdziwym arcydziełem współczesnego wzornictwa! Pojemniki na rośliny i oprawy naraz są praktycznymi i estetycznymi elementami wystroju. Wiele współczesnych modeli może być wykorzystywanych jako uniwersalny mebel - czy to stolik, taboret, krzesło czy fotel - są one idealne na nieplanowane wizyty na przyjęciu w ogrodzie. Akcesoria czy meble? To nie ma znaczenia! Zaprojektuj donice i nowoczesne doniczki ogrodowe to absolutna konieczność!

Nie możesz się pomylić z klasycznym czarno-białym

kwiat-design-elegancki-czarno-biało-rozmiary
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 7/68


Projektowe donice są tworzone na nowo zgodnie z naszymi potrzebami i ozdobnymi pragnieniami. Minimalistyczne, trzeźwe, romantyczne lub kolorowe, robią na nas wrażenie swoim funkcjonalnym wzornictwem, a także estetycznym wyglądem. Powyżej trzy modele zaprojektowane w celu upiększenia minimalistycznej przestrzeni zewnętrznej. Decydując się na błyszczącą biel, satynową czerń i lakierowany brąz, pojemniki o nowoczesnym wzornictwie chętnie pomieszczą zielone rośliny i egzotyczne kwiaty. Można je zgrupować w celu uzyskania harmonijnego renderingu. Aby rytmować trochę bardziej na zewnątrz, możesz oddzielić się od siebie, umieszczając między nimi kilka doniczek, rzeźb lub przedmiotów dekoracyjnych.

Konstrukcja doniczek w oryginalnych kształtach

kwiat-design-modern-original-Niko-Yektai
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 8/68

Projekt: Niko Yektai

Marzysz o przestrzeni na zewnątrz, która oddycha nowoczesnymi minimalistycznymi domami? Tak więc, nie zaniedbuj żadnego szczegółu swojego układu zewnętrznego i zdecyduj się na oryginalne donice w obrazie tych dwóch modeli o kątowych kształtach. Nowoczesność nie ustępuje tradycji przywiezionej tu przez niektóre elementy litego drewna. Aby uzyskać zdecydowaną współczesną nutę w minimalistycznym ogrodzie, wybierz pojemniki z włókna cementowego, które zachwycą zarówno ich funkcjonalność, jak i hiper-elegancki wygląd.

Kątowe kształty przyciągają projektantów

kwiat-design-futurystyczne pomysły
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 9/68

Te designerskie donice charakteryzują się przede wszystkim surowym wyglądem, jaki daje szary cement. Czyste formy, nawet futurystyczne, są w służbie tego materiału w modzie, by stworzyć klejnot sztuki współczesnej. Podobnie jak dekoracyjny dodatek inspirowany sztuką abstrakcyjną, ten kątowy sadzak przyniesie nutę nowoczesności do każdej przestrzeni, która przysięga na trzeźwe linie.

Sadzarki do metalu są gwarancją najwyższej jakości

kwiat konstrukcja metalowa chromowana
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 10/68

Chromowane metalowe donice to alternatywa dla projektowania donic z włóknem cementowym. Eleganckie, trzeźwe i efektowne kreacje o minimalistycznym designie są sprzymierzeńcem w tworzeniu wystroju pozbawionego zwariowanych dodatków. Od Ciebie zależy gra w ciemnoszare modele i błyszczące wykończenia. Zrób estetyczną kompozycję tych dwóch kolorów, dodając odrobinę jasnej bieli!

Wysokie donice w fascynujących kolorach

kwiat-high-design-Luxury-Plant-Kyle-Ally-Gallagher
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 11/68

Modele z kolekcji luksusowych plantatorów autorstwa Kyle'a Ally Gallagher

Oto piękna sekwencja sadzarek designerskich, które mogą zajmować dowolny obszar Twojej przestrzeni zewnętrznej. Jak możemy nie zakochać się w tej wróżce błyszczących kolorów i surowych odcieni? Harmonijna harmonia, która zachęca również na tarasie, jak iw samym sercu nowoczesnego ogrodu. Przywiązane do przedniej części domu przyczyniają się do stworzenia wesołej atmosfery i dekoracji pełnej życia.

Sahara light garnki o niepowtarzalnym nowoczesnym designie

garnki sadzarki świetlnych Sahary-2-Pablo-GIRONES
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 12/68

Sahara przez Pablo Gironés

A jeśli mógłbyś poprawić jasność swojej przestrzeni na zewnątrz bez przechodzenia przez instalację punktów całkowalnych i terminali naziemnych? To może wydawać się niemożliwe, ale nic nie jest ostateczne! Rzeczywiście, istnieje wiele innych sposobów osiągnięcia pożądanego efektu bez konieczności przepracowywania znacznej ilości pracy. Lekkie donice są jego częścią. Małe lub duże, nieporęczne lub dyskretne, jasne doniczki zamieniają się w lampy podłogowe, gdy zapadła noc. Praktyczny i przenikliwy.

Zaprojektuj garnki wiszące do góry nogami dla roślin powietrznych

plant garnki powietrzem zawieszony do Sky-sadzarki-Boskke
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 13/68

Sadzarki do nieba firmy Boskke

A co z roślinami lotniczymi? Jak zapewne wiecie, rośliny epifityczne znajdują miejsce preferencji w każdym wnętrzu, które chce być zdrowsze i bardziej roślinne. Dlatego umieszczamy je w pojemniku, aby zawiesić je na suficie wybranego przez nas pokoju.

Ozdobne donice o świeżych kolorach

projekt sadzarki odważne kolory Tao-Rosaria-Copeta-Myyour
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 14/68

TAO autorstwa Rosaria Copeta dla Myyour

Oryginalny i ekscentryczny, te donice projektowe mają wszystko. Idealne do przyprawiania przestrzeni na zewnątrz, mają wszystkie elementy dekoracyjne w futurystycznym stylu. Ze względu na ich odmienne kształty i ich witaminizowane kolory, będą miały prawdziwy wpływ na twoją dekorację zewnętrzną. Abyś mógł je odpowiednio wyświetlić, aby podkreślić ich wyjątkowy wygląd.

Niech rozpocznie się gra w tetris!

sadzarki taras-basen-Tetris-Bysteel
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 15/68

Sadzarki Tetris o włoskim wzornictwie firmy Bysteel

Ulubiony wśród tych projektantów, którzy mają tę zaletę, że tworzą przestrzeń zewnętrzną. Niezależnie od tego, czy spotykają się, aby osiągnąć harmonijną strukturę, czy też zniszczyć konstrukcję, pojemniki te są zawsze gotowe do przyjęcia wszystkich rodzajów roślin i kwiatów.

Kwadratowe stożkowe donice z kaktusem

kwadratowy stożkowy projekt sadzarki-NAÏF-21st-kaktus
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 16/68

NAÏF do 21

Nowoczesny i dyskretny styl doskonale komponuje się z każdym typem zewnętrznego wyglądu

biały projekt plantatorów-Thallo-Flora
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 17/68

Thallo od Flora

Zaprojektuj donice z nóżkami nadającymi się do wewnątrz i na zewnątrz

projekt sadzarki białe stopy-Green-Pedestals-Front
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 18/68

Zielone postumenty z przodu

Minimalistyczne donice z kaktusami

Doniczki minimalistycznej-zewnętrznego Kobol-Bysteel
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 19/68

Kobol autorstwa Bysteela

Drewniane pudełko z kwiatkiem

design-kwiaty-bin-drewno-magazynowo-Raised-grow-box Kekkilae
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 20/68

Podniesiona skrzynia rosnąca za pośrednictwem Kekkilae

Doskonały kontrast między szarym betonem i miękkim charakterem tulipanów

minimalistyczny design planters-aspect-concrete-tulips-Twista-Eternit
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 21/68

Twista autorstwa Eternit

Eleganckie białe donice z trawami ozdobnymi

eleganckie wzornictwo doniczek Meeting-Point-Vicente-Soto-Cabanes
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 22/68

Meeting Point przez Vicente Soto dla Cabanes

Lustro projektuje plantatorów z aloesem

projekt lusterka plantatorów aloe-Lingo-Roberto-Garbugli-Tonelli-Design
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 23/68

Lingo autorstwa Roberto Garbugli dla Tonelli Design

Sadzarki na nogach w kolorze białym, czarnym i pomarańczowym

projekt sadzarki stóp biało-czarno-pomarańczowy-Elevation-Arik-Levy-Flora
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 24/68

Elewacja Arika Levy'ego dla Flory

Oryginalne garnki, światła lub chłodnice do butelki szampana?

donice-light-design-Bloom Solisombra
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 25/68

Bloom by Solisombra

Sadzarka szklana ze świeżą bazylią

plantacje roślin szklano-bazyliowych-Front-L-Pettersson-L-Notman
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 26/68

Front autorstwa L Petterssona i L Notmana

Odważna cylindryczna doniczka w włoskim stylu autorstwa Drigani

doniczki zewnętrznej cylindrycznej LT-2497-Drigani
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 27/68

Oryginalna doniczka w kształcie filiżanki: Plant Cup autorstwa Gitty Gschwendtner

pot-kwiaty-design-as-filiżanki kawy-Plant-Cup-Gitta Gschwendtner,
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 28/68

Pół-kuli z pięknymi hortensjami: Lozanna - Eternit

pot-kwiaty-półkuli hortensja-Lausanne-Eternit
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 29/68

Sadzarka z kratą Greenwall przez Luca Pegolo dla Nautinox Living

design-kwiatowe kratownica-Greenwall-Luca-Pegolo-Nautinox-Życie
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 30/68

Słoiki z kwadratowymi metalowymi klossami wiszące na ścianie, projekt Röshults

puli roślin kwadratowych metalowych Hung ściany Kloss-Röshults
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 31/68

Faz Geometric Planters Zestaw Ramon Esteve dla VONDOM

projektantki geometryczne Faz-Ramon-Esteve-VONDOM
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 32/68

Plantatory projektu Bilbao autorstwa Josepa Muxarta dla firmy Escofet

projekt plantatorów Bilbao-Josep-Muxart-Escofet
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 33/68

Donice do sadzarek z kulkami z drzewa bukszpanu: Nelson by Stern sadzarki oplot-external-Nelson-Stern-box-kulki
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 34/68

Garnki do zawieszania roślin Stelo firmy Bellitalia

doniczkowy-plant-obwisłe-Lampy-Stelo-Bellitalia
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 35/68

Umywalki Black Countertop: HMI firmy DM Braun

puli roślin zewnętrznego aluminiowa czarnej HMI DM-Braun
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 36/68

Dwa modele sadzarek zaprojektowane przez Binome: Puzzle and Bubble

Donice-design-and-Puzzle Bubble Binome
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 37/68

Powtórz doniczki na zewnątrz firmy Deroma

donice-external-Repeat-DEROMA
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 38/68

Stożkowe doniczki autorstwa Naoto Fukasawy dla Serralunga

design-donice-poza-Cone Naoto Fukasawa - Serralunga
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 39/68

Doniczki Casilindrica firmy Gonzalo Milá i Martina Zink

łapówki zewnętrzne-design-modern-Casilindrica-Gonzalo-Mila-Martina-Zink
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 40/68
Boyo Outdoor Jars autorstwa Gentle Giants dla Plus Italia

łapówki zewnętrzne-design-Boyo-Gentle-Giganci-Plus-Italia
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 41/68

Orchidea Square Tapered Pots autorstwa Il Ceppo

Zewnętrzny stożkowo-garnki kwadratowych Orchidea-Il-Ceppo
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 42/68

Zewnętrzne donice ceramiczne Cycas smooth by Poterie Ravel

garnki zewnętrznej ceramicznej Cycas Heald, ceramiki Ravela
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 43/68

Pot Daisy autorstwa Mii Gammelgård dla Noli

pot-kwiaty-design-Daisy Mia-Gammelgard-Nola
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 44/68

Dalia biały kamień doniczka z zewnątrz przez Petra

pot-outdoor-kamień-biało-Dalia-Petra
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 45/68

Oryginalne sadzarki cyklonowe zaprojektowane przez Skyline

Projekt oryginalny uchwyt łapówki Cyclone-Skyline projekt
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 46/68

Luksusowa miska kwiatowa z barokowymi ornamentami firmy Silik

pot regały, luksusowy-ozdoby-barokowym Silik
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 47/68

Victoriana Single Planter firmy Marston Langinge

unikalny projekt plantatorów-Victoriana-Marston-Langinge
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 48/68

Sadzarki drzewne Swithland zaprojektowane przez Street Design

projektowanie doniczek przykrytych drewnem-Swithland-Street-Design
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 49/68

White Planter Private Modern Design, Design by Slide

Konstrukcja doniczkowa modern-white-Private-Slide
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 50/68
Villa Venezia, autor: Modenese Gastone

projektant luksusowych-Villa-Venezia-Modenese-Gastone
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 51/68

BRF autorstwa Atelier Vierkant

ogrodnicze plantatory-nowoczesne-BRF-Atelier-Vierkant
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 52/68

Plantatory zaprojektowane przez Luca Pegolo dla żyjących Nautinox

sadzonki roślin Thinpot-Luca Pegolo-Nautinox życia
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 53/68

PALMAL od Hess

design-kwiat-kształt prostokątny stóp Palmal-Hess
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 54/68

Domino autorstwa Menza Holza

projektowanie na zewnątrz plantatorów-Domino-Menz-Holz
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 55/68

Jasne projektowe donice: Kado via Pedrali

zaprojektuj plantatory wymuskane-jasne-Kado-Pedrali
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 56/68
Pearl Planter według projektu edycji

elegancki projektor Jardiniere-bead-Edition-Design
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 57/68

Najpierw Burger

kwiat-design-drewno-metal pierwszy Burger
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 58/68

Bloxx przez Collstrop

design-kwiat-drewniany-box fathead Bloxx-Collstrop
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 59/68

Projektuj drewniane donice: Alco autorstwa Franco Zavarise

plantatory do projektowania drewna Alco-Franco-Zavarise
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 60/68

Grigio - Garpa

donice szary beton-Grigio-Garpa
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 61/68

Patience Design Flower Planters od Decor Pro

projektowanie doniczek na zewnątrz-Patience-Decor-Pro
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 62/68

Uzależniony od zieleni przez Agence Akïro

kwiat-design-Addicted-to-zielono-Agency-Akiro
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 63/68

Malaga autorstwa Menza Holza

big-kwiat-design-drewno-Malaga-Menz-Holz
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 64/68

RIA przez LAB23 dla Greenwood

Grand Garden-design-by-LAB23 RIA-Greenwood
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 65/68

Wiktoriańska doniczka Casanova firmy Modenese

pot-design w stylu wiktoriańskim-Casanova-Modenese
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 66/68

Sadzarka Onda z efektem perłowym autorstwa Brandoli Artwork

Onda-Brandoli-Artwork Perfektowy projektant pereł
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 67/68

Sadzarki Caddo, projekt: Ekitta donice design-fireplace-Caddo-Ekitta
Doniczki i donice projektują w 67 pomysłach na dekoracje na świeżym powietrzu | Konstrukcja zewnętrzna | 68/68

Add Your Comment

+ 42 = 44