Wkład komina: tryb pracy, zalety i zalety deko

salon przytulny-insert-kominek-1200ss-EcoSmart-fire
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 1/30


Jakie są zaletywkład kominkowy ? Dlaczego lepiej otworzyć otwarty kominek w zamknięty kominek? Jeśli przejdziemy w stronę wkładu kominkowego, jak go zintegrować w domu? Ekonomiczny, ekologiczny, nowoczesny i hiper-design, wkład kominkowy to prawdziwa techniczna rewolucja, która pozwoli Ci od 15 do 70% wydajności! Dzięki eleganckiemu wzornictwu, które jest ozdobione niezwykle oryginalnym opakowaniem, może z łatwością odbywać się w każdym pomieszczeniu Twojego domu. Jeśli marzysz o najnowocześniejszym modelu, który pomoże Ci osiągnąć znaczące oszczędności energii, nasz zespół redakcyjny zaleca wybór spośród poniższych modeli.

Wkład kominkowy: ekologiczne rozwiązanie do ogrzewania domu!

insert-kominek-900ss-EcoSmart-fire-TFC-design-dział
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 2/30

Wkład kominkowy to ekonomiczny system ogrzewania, który oferuje wiele korzyści z ekologicznego punktu widzenia, a jednocześnie zapewnia przytulną atmosferę i ciepły wystrój. To przyjazne dla środowiska rozwiązanie grzewcze daje także możliwość zamiany starego otwartego ognia w zamknięty kominek, aby radykalnie zwiększyć efektywność energetyczną, zapewniając lepszą redystrybucję ciepła we wszystkich pokojach w domu. W ten sposób można uzyskać znaczną oszczędność energii!

Wkład kominkowy dla zrównoważonej oszczędności energii!

insert-kominkowy-900DB wbudowana skierowaną-Tile-Bordeaux
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 3/30

Co to jest wkład kominkowy? Wykonane z żeliwa lub stali wkład kominkowy stanowi wbudowany blok z podwójnie oszkloną ścianą, która jest najczęściej instalowana w środku komina w celu poprawy jego wydajności grzewczej. Ciekawy fakt dotyczący działania tego typu kominka: szklana ściana sprzyja cyrkulacji powietrza, która w ten sposób nigdy nie styka się z popiołami ze spalania drewna. Krótko mówiąc, kominy z wkładką są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą poprawić wydajność i wydajność techniczną otwartego kominka.

Wkładaj kominki, aby znacznie zwiększyć efektywność energetyczną

inserrt kominek 120ss-czerwona farba salon-przytulny-atmosfera
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 4/30


Właśnie ten blok osadzony w sercu kominka, podwójnie oszklona parafia, zapewnia efektywność wkładu kominkowego. Odzyskiwanie ciepła przebiega w kilku krokach: tryb pracy komina wkładanego powoduje, że powietrze w pomieszczeniu krąży pomiędzy ścianami, aby wznosić się i wychodzić przez przewidziane w tym celu kratki. W ten sposób ciepło rozprzestrzenia się i jest równomiernie rozprowadzane we wszystkich pokojach w domu.

Włożyć kominek z kłód lub pelletu (pelet)?

Zasada działania tych kominów z pelletów opiera się na tym samym mechanizmie, co w przypadku kłód. Zapewnia lepszą regulację i optymalizację wykorzystania drewna opałowego.

Chcesz lepszej dystrybucji wytwarzanego ciepła

insert-kominkowy-Wood-frame-złoto-czerwony aksamitny fotel
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 5/30

Linki sponsorowane

Zanim wybierzesz wbudowany model wkładu kominkowego, musisz najpierw ocenić swoje potrzeby. Jeśli chcesz wyposażyć się w model z otwartym dachem ze względu na jego autentyczny wygląd i wyjątkowe walory estetyczne, należy pamiętać, że to rozwiązanie grzewcze jest nieefektywne ze względu na niską wydajność i szkodliwe emisje, które zanieczyszczają atmosferę. ,

Czy istnieje różnica między zamkniętym kominkiem a modelem z wkładką?

Zasadniczo różnica polega tylko na wielkości urządzenia. Wkładka, kompaktowe urządzenie, ubiera się w otwarty kominek, a zamknięty kominek lepiej pasuje do nowo wybudowanego kominka. Te dwa urządzenia wyróżniają się również trybem pracy: zamknięte palenisko działa tylko przez naturalną konwekcję, natomiast wkładka działa przez wymuszony system wentylacji.

Kominki z wkładką Essen by Piazzetta do ogrzewania w zielony sposób

insert-kominkowy Piazzetta-Essen-wewnątrz-biały minimalistyczne meble
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 6/30


Niezależnie od tego, czy polegasz na otwartym palenisku, czy na wkładzie kominkowym, musisz mieć przewód kominowy zgodnie z obowiązującymi normami. Wykwalifikowany technik zrealizuje projekt twojego komina w największym zakresie warunków wymaganych do instalacji twojego urządzenia grzewczego.

Deavita zaprasza do przeglądania galerii zdjęć poniżej, aby odkryć nasz wybór kominków, zaprojektowanych przez największe, znane na całym świecie domy. Nasza szeroka gama wkładów kominowych nadaje się do wszystkich stylów wystroju, nastroju i mebli. Miłośnicy ognia mogą wybrać model wbudowany w ścianę lub zamknięty kominek wbudowany w szafkę lub wyspę kuchenną. Dla tych, którzy uwielbiają kontemplować piękne wybuchy, przygotowaliśmy serię kominków z wielostronną wkładką i wielofunkcyjnych modeli, które zamieniają się w ściany działowe, wszechstronne meble i itp. Szalunki, ogień Ubieranie się w ścianę, domy z kamienia naturalnego i mieszanka kolorów tak apetycznych jak połączenie ilustrowanych stylów nad obrazami: oto podsumowanie wszystkiego, czego oczekujesz dzisiaj! Z pewnością znajdziesz wkład kominkowy, który łączy w sobie elegancję i wydajność oraz spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Kominki Planika, aby poprawić wystrój domu

insert-kominek-Planika-farba śnieżnobiały tapety
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 7/30


Estetyczne i wyrafinowane wkładki kominkowe wyróżniają się rozmiarem, materiałami i oryginalnym wzornictwem. Umieszczony w ścianie i oprawiony w dekoracyjny obraz, ten artystyczny produkt imponuje przede wszystkim ubiorem luksusowej tapety złożonej z arabeski ozdobnej.

Zamknięty model ubrany w czarno-białe gospodarstwo domowe: projekt Rocala

insert-kominek-ROCAL-flush ściana malowanie-szaro-meble-design
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 8/30

Kominki Rcoala pasowałyby idealnie w każdej przestrzeni, nawet w pokojach riquiqui. Ten artystyczny styl pasuje do metalowych wykończeń z białymi wzorami. Idealny do ogrzewania salonu, kuchni lub sypialni.

Skorzystaj z szalunku XXL, który podwaja się jako ścianka działowa

insert-kominek-drewniane-Godin-szaro-fotel aksamitny brąz
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 9/30

Oto wkład kominowy Godin: metalowy model wbudowany w szalunek XXL, który działa jak ściana działowa i wysokość szafki. Wnosi elegancji do pokoju i harmonizuje męski design minimalistycznych mebli.

Wstawiać kominki pracujące z kłód lub pelletów?

insert-kominek-metalowy mur wpuszczone żyjących przemysłowych
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 10/30

Powyżej znajduje się wkład kominkowy osadzony w ścianie pokrytej dużymi płytami betonowymi, która odbija się echem od stolika do kawy i składa się z dwóch bloków bryzy i szklanego blatu. Czarny dywan i designerski fotel łączą się z dwoma przegubowymi światłami barowymi, aby podkreślić trzeźwy wygląd szarego betonu.

Wstaw kominki, aby zamknąć zamknięty kominek w otwartym kominku!

insert-kominek-embed-pomarańczowy rozkładany stół drewno salon
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 11/30

Jeśli marzysz o wkładce kominkowej, która łączy automatyczny komfort pelletu z przyjaznym dla użytkownika spalaniem drewna, możesz wybrać model identyczny z tym ze zdjęcia powyżej! Wpuszczone w betonową okładzinę, model ten może być również ozdobiony pudełkiem ze steatytu lub marmuru.

Bronpi Panama z pionowym uchwytem do drewna

komin kominkowy panama-space-storage-wood-bronpi
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 12/30

Czy regularnie wprowadzasz dzienniki z harmonogramu, aby dostarczyć kominki wstawkowe, które są twoim głównym systemem grzewczym? Aby przechowywać kije w domu, możesz zbudować schowek na drewno pod podstawą lub ławką kominka lub udekorować go zapasowymi dziennikami.

Kominowy wkład kominkowy zaprojektowany przez Christinę Strand Neils dla Hwassa

insert-kominkowy-Christina nici-neils-hwass
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 13/30

Jak już zauważyłeś, całkiem możliwe jest stworzenie oryginalnego okładziny za pomocą ścianki działowej, szafki lub artystycznego szalunku. Wszystkie te elementy umożliwią wyróżnienie wkładu kominkowego poprzez uporządkowanie powierzchni magazynowych z niszami ściennymi na drewno opałowe.

Kominek do zabudowy w długiej szafce magazynowej: konstrukcja EcoSmart Fire

wkład kominkowy 450ss-ecosmart-fire-dfc-design
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 14/30

Wkład kominkowy EcoSmart Fire to wydłużony model, idealny do mebli wykonanych na zamówienie. Ten typ modelu 3 w 1 doskonale integruje się w nowoczesnych wnętrzach, które popychają trzeźwość do punktu kulminacyjnego. Może być zainstalowany w meblu na długość lub w okładzinie z litego drewna. Palnik na pellety EcoSmart, po włączeniu i naprawieniu w środku, uzupełnia to niezwykłe dzieło.

Oryginalny system ogrzewania w celu reorganizacji domu?

insert-kominek-900DB-EcoSmart-fire-DFC-design-posadzki piwnicy
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 15/30

Wielu marzycieli chce połączyć przyjazność płomieni i ogrzewania, która nie stanowi zagrożenia dla rodzinnego budżetu. Jest to teraz możliwe dzięki zawieszonemu wkładowi kominowemu zaprojektowanemu przez EcoSmart Fire!

Wkład kominkowy Mirror Flame w ścianie działowej: projekt Italkero

insert-kominek-gaz-design-ITALKERO-lustro-płomień
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 16/30

Mirror Flame to wkład kominkowy do podziwiania tańca ognia przez lustro! Innowacyjny i niepowtarzalny design dla nowoczesnego wyglądu i bez dodatków. Jego tryb działania jest bardzo prosty: kiedy ogień jest wyłączony, widzimy czarne szklane lustro. Z drugiej strony, po zapaleniu ognia, będziecie świadkami pokazu płomieni uwolnionych!

Kominek Aqua Insert firmy Lohberger

insert-kominek-de-aqua-van-Lohberger dywan-Graphic
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 17/30

Komin Aqua Insert austriackiej firmy Lohberger łączy w sobie czarujący wygląd wysokiej jakości wkładu z funkcjami wysokiej klasy kotła. Ta grzałka ma minimalistyczny design, który jest częścią śnieżnobiałej ściany, zachowuje środowisko i współpracuje z drewnem.

Wkład kominkowy 5660 ze zintegrowanym schowkiem na drewno: design by Morso

insert-kominek-design-pomysł żyjących w nowoczesnym 5660morso
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 18/30

Wkład kominkowy od Morso to doskonała alternatywa dla klasycznych kominków, które przeciążają przestrzeń i uduszają wystrój swoimi wzorami zdobniczymi, arabeskami, ozdobami, zwojami itp. Dzięki zdecydowanie nordyckiemu wyglądowi model ten przyniesie trzeźwość i elegancję do swojego skandynawskiego salonu. Dodaj berberski dywan lub kolorowy kilim, aby ogrzać zimną atmosferę, i sztuczne futro, aby ogrzać Cię w cieple, na chwilę relaksu w salonie.

Komin z wkładką, wykończony naturalnym kamieniem

insert-kominek-Morso-s80-90 dywan-skin-bestia
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 19/30

Modny niż kiedykolwiek kominek kominkowy Skandynawski design powraca z tym modelem Morso pokrytym naturalnym kamieniem w kolorze ecru. Mądry wybór uzupełniony szeregiem afrykańskich rzeźb z kamienia naturalnego i dywanikiem ze skóry zebry.

Wkład komina Torino wbudowany w czarny szalunek na białej ławie: projekt Italkero

insert-kominek-italekro-Turyn-malowanie-czarno-jadalnego
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 20/30

Torino de Italkero wyróżnia się subtelnością trzeźwych form i minimalistycznych linii, które rozciąga się na prostoliniową ławkę i designerskie meble wypełniające jadalnię. Wstawiony w ścianę nowoczesnego salonu, jego elegancja podkreśli blask płomieni.

Kominki z wkładką do podziwiania trzasków płomieni

wkład kominkowy e-in-casing-planika-jadalnia-stołki-drewno
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 21/30

Wkład kominkowy z Planiki charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i zapewnia przytulną atmosferę w każdym pokoju. Fire Line Automatic 2 model E to prosty i elegancki sposób na ulepszenie wnętrza każdego pomieszczenia w naszym domu.

Wbudowany wkład kominkowy na wyspie kuchennej: projekt EcoSmart Fire

Wkład kominkowy dfc-design-ecosmart-fire-650ss
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 22/30

Czy chcesz mieć trochę cieplejszy czas, gdy masz do czynienia z kuchnią? Nic nie przypomina wkładu kominkowego zintegrowanego z wyspą kuchenną! Dzięki szklanej lub szklanej zaporze ten model jest rozwiązaniem wszystkich problemów z ogrzewaniem!

Chcesz uszlachetnić woody wystrój?

insert-kominkowy EcoSmart-fire-650SS-DFS-orn łodzi ealon
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 23/30

Ten marmurowy wkład kominkowy można bardzo dobrze ubrać z gigantycznym szalunkiem niż miękką kopertą, a nawet osadzić między regałem ściennym a ogromną szafką w nowoczesnym salonie! Sprytny i oryginalny.

Metalowa wkładka kominkowa osadzona w śliwkowej ścianie

insert-kominkowy-E-w-obudowie-Planika-malowanie-fioletowy
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 24/30

Co lepiej niż podziwiać grę ognia lub słyszeć trzaskające płomienie, które są gwarancją absolutnej wygody. Planika to polska firma kominiarska z 11 oddziałami na całym świecie. Elegancja i nowoczesność to hasła tego producenta, który przysięga na bioetanol jako źródło ciepła. Wkład kominkowy Planiki ma tę zaletę, że można go łatwo zainstalować i wytwarzać ciepło bez dymu i kurzu.

Oto model zaprojektowany przez kominy Persede de Laffon

insert-kominek-Philippe-Amance-parkiet-ciało stałe
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 25/30

Wkładka do domu, ale także świetny dodatek dekoracyjny, wkład kominkowy zapewnia kokonową i przytulną atmosferę, w której uwielbiamy się zwijać przy ognisku. Aby stworzyć tę idyllę w domu, wybierz unikalny model tego rodzaju! Proponujemy postawić na jedno z dzieł Persede: model skrzyżowany przez pionową "łzę", który ma postać ramy w modułach wykonanych ze starego żeliwa. Rama jest dostępna w szerokiej gamie kolorów.

Model Montjoli wygląda jak pralka

insert-kominek-Philippe-Camoel-pralka
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 26/30

Szukasz modelu wkładu kominkowego, który obudzi Twoje wnętrze? Dlaczego nie wybrać absolutnie wyjątkowego modelu, który ma formę dekoracyjnego malowania lub pralki?

Metalowa wkładka kominkowa, ubrana w blond kamienny płaszcz, aby uatrakcyjnić skandynawski salon

insert-kominkowe-Morso piwnica-kamienny naturalny drewnopochodnych krzesła
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 27/30

Kokonowy pomysł, aby docenić piękne wybuchy podczas długich zimowych wieczorów. Gra materiałów została opanowana przez ten model gipsowy odmalowany na biało i lakierowane szkło wkładki. Cały salon jest elegancki i bardzo atrakcyjny.

Dlaczego nie wybrać słonecznego żółtego szalunku?

insert-kominek-kratiki-polski-Zuzia
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 28/30

Pozwól się oczarować tym wkładem kominkowym włożony w kolorowy żółty panel słoneczny! Oryginalna i energetyzująca, ta kreacja wyróżnia się podłogą wyłożoną parkietem i minimalistycznymi meblami, aby wydobyć kontrastujące kolory.

Wkład kominkowy narożny do optymalizacji przestrzeni w pomieszczeniu

insert-kominkowy-pokojowy sypialnia-czarno-krzesło Eames
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 29/30

Trzeźwa i elegancka, narożna wkładka kominkowa delikatnie oświetla i rozprasza przyjemne ciepło w tym pokoju skąpanym w naturalnym świetle. Czarne deskowanie harmonizuje z kafelkowaną podłogą i pościelą usianą zielonymi paskami. Idealny do struktury przestrzeni i podkreślenia architektury pomieszczenia.

Julietta 985 z "trzema twarzami", aby kontemplować grę płomieni: projekt JC Bordelet

insert-kominkowe-JC-BORDELET-kolekcja-Julietta Maty nałożone
Wkład komina: tryb pracy, zalety i korzyści deko | Projektowanie wnętrz | 30/30

Wreszcie, istotne odniesienie projekt kominka, które zajmują słabo zoptymalizowane miejsca: Julietta 985 stworzony przez francuski dom JC Bordelet. Ten przeszklony model, umieszczony pośrodku narożnej sali kominkowej, staje się dyrygentem salonu pop z 3-stronnym kominkiem, który odsłania płomienie ognia.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Add Your Comment

45 + = 50