Wedding Makeup: Podręcznik użytkownika, trendy i porady od Pro

Ślubne makijażu perełki śmiertelne
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 1/13


makijaż ślubny jest jednym z podstawowych elementów, które mają być olśniewające w dniu D-Day Po wyborze sukienki i fryzury, należy koniecznie pomyśleć o makijażu. Naturalny, dyskretny lub efektowny makijaż ślubny jest przede wszystkim romantyczny i jasny. Między skojarzeniami jasnych odcieni i bardziej nasyconymi odcieniami, pamiętaj, że makijaż nie powinien w żadnym wypadku wydawać się nadmiernie obciążony ani dramatyczny, szczególnie jeśli masz zamiar nosić zbyt skomplikowaną fryzurę. Aby olśnić swoich gości w D-Day, postępuj zgodnie z radą naszych ekspertów, którzy nie wahają się powierzyć nam tajemnic udanego makijażu. Przybliżaj najlepsze sposoby na ulepszenie wyglądu swojej księżniczki.

makijaż, makijaż ślubny-beżowy
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 2/13

Aby wyświetlić wygląd divy i zaimponować wszystkim gościom w dniu D-Day, nie zaniedbuj znaczenia makijażu ślubnego. Oczywiście, wykonanie makijażu pro nie jest czymś, co należy lekceważyć, stąd konieczność skonsultowania się z poradą profesjonalnego wizażystki. Pomoże ci podkreślić każdy element Twojej twarzy. Co więcej, jest to celem naszego artykułu: pokazać wszystkie podstawowe wskazówki dotyczące udanego makijażu ślubnego godnego tego imienia. Aby uniknąć błądzenia, nie pomijaj poniższych linii!

Makijaż ślubny: cera bez fałszywej notatki na dzień J

ślubny makijaż ślubny
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 3/13

Co oznacza makijaż ślubny bez fałszywej notatki? Niezależnie od tego, czy jest to makijaż wieczorowy, czy makijaż pro, wiedz, że zawsze musisz zacząć zunifikować cerę. W rzeczywistości cera jest podstawą udanego makijażu. Innymi słowy, zanim zaczniesz się martwić o zastosowanie cienia do powiek i szminki, musisz najpierw zadbać o wygląd swojej cery. Nie trzeba dodawać, że ten ostatni powinien być tak jasny jak pełen witalności.

Ujednolic cera i ukryj niedoskonałości!

makijaż-wesele-niebiesko-oczy
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 4/13


Aby to zrobić, użyj specjalnego produktu do nawilżenia skóry. To może być pielęgnacja pielęgnacyjna lub matujące serum. Jeśli masz skórę mieszaną lub tłustą, unikaj kremowych produktów i preferuj lżejsze zabiegi, które nie zatykają porów. Płyn o lekkiej teksturze doskonale spełni swoje zadanie.

Ślub makijaż, makijaż-czerwono-abricotés
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 5/13

Linki sponsorowane

Aby poprawić wydajność makijażu, należy zastosować baza do makijażu narzuca się. Nie zapomnij o instalacji fundacji z połyskującymi tonami, które będą miały na celu polepszenie reliefu Twoich kości policzkowych.

makijaż ślub light-eye-liner
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 6/13


Użyj korektora dla ukryj niedoskonałości nieestetyczne, na przykład obrzęki i cienie. W przypadku piegów i zaczerwienienia użyj zielonego korektora odcienia. Na koniec, musisz tylko dopasować swoją skórę do małej zasłony z luźnego proszku i różowego rumienia.

Makijaż ślubny dla wszystkich, którzy marzą o twarzy lalki!

makeup-wedding-oczy czyste
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 7/13


Teraz, gdy znasz już wszystkie sztuczki potrzebne do wykonania porcelanowej cery, przejrzyj wszystkie sekrety udanej lalki! Zobaczmy, co ujawnili nam eksperci o trendach w makijażu ślubnym.

makijaż rodzaju ślubu pomysły
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 8/13

Rozjaśnij swój wygląd mieszanką pastelowych odcieni i złotych refleksów. Takie może być credo profesjonalnych artystów makijażu, którzy opowiadają się za powrotem do naturalnych odcieni, dla świeżego i romantycznego wyglądu.

Aby uzyskać jasny efekt, połącz pastelowe odcienie z perłowymi pasemkami!

makijaż ślubny-naturalny-look
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 9/13

Wyjdź z jaskrawych kolorów i miejsca w delikatnych odcieniach. Makijaż ślubny zabrania używania rumieńców uznanych za zbyt "agresywne" na rzecz stosowania cieni do powiek w jasnych odcieniach. Cel? Powiększ oczy i oświetlić oczy.

makijaż-wesele-czerwono-nago-naturalny wygląd
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 10/13

Szeroki zakres jasne kolory oferuje ci pomóc przynieść więcej słodyczy swoim oczom łani. Opalizujący biały, beżowy piasek, różowa drażetka, łososiowy róż, krem, kość słoniowa, liliowy ... w skrócie pastelowe odcienie są w centrum uwagi. Aby uzyskać wyrafinowany makijaż weselny, wybierz jaśniejszy odcień, na przykład kret lub opaleniznę, i nałóż cienką kreskę eyelinera, która tylko wzmocni twój wygląd, zapewniając efekt zadymienia.

Ślub makijaż-czerwono-glamour
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 11/13

Aby lepiej uchwycić światło, poszukaj cień do oczu perłowy w pastelowych odcieniach. Perła szara, pomarańczowa lub różowawa beż, sztuka polega na wybraniu koloru zsynchronizowanego z odcieniem oczu. Użyj cienkiego ołówka lub kredki do powiek, aby nadać głębi swoim oczom, i ułóż dwie warstwy czarnego tuszu do rzęs.

Co trendy w makijażu ślubnym mówią nam o wyborze szminki?

makijaż-wedding-usta-dyskretny
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 12/13

Jak już zrozumiałeś, na najważniejszy dzień twojego życia lepiej zapomnieć o tonizujących barwach! Trend jest naturalny. Niezależnie od tego, czy chodzi o makijaż oczu czy ust, przysięgnij na najmiększe odcienie beżu, ozdobione akcentami perłowego różu. Aby szkicować a romantyczne usta, przejdź do palety niuansów morelowych. Uwaga: wcześniejsze zastosowanie balsamu nawilżającego zwiększy przyczepność szminki.

makijaż-wesele-czerwono-usta
Makijaż ślubny: podręcznik użytkownika, trendy i wskazówki dla profesjonalistów | Pomysły na ślub | 13/13

Czy chcesz zagrać w kartę pełną dyskrecji? Potrzebujesz półprzezroczystego połysku lub nude błyszczyka. Dla wszystkich, którzy marzą o wygląd femme fatale, odważcie się krzykliwy kolor: ekstrawagancki czerwony, efektowny różowy, fuksja ... lista nie jest wyczerpująca.

Add Your Comment

58 − 54 =